Odkaz/Odkaz/odkaz

Leden 2014

Tajemná neznámá

28. ledna 2014 v 14:44 | *-*kawaii*-*
Tajemná neznámá

U tohoto tématu jsem se celkem bála jak dopadne, jakožto spíše fanynka yaoi se k těmto věcem moc nepřikláním. Ve škole po té co si jedna holka ode mně pučila můj sešit s povídkama že se nudí mi bylo povezeno že je to divné- ale což se dá dělat. Každýmu se přeci jen líbý něco jiného.

2/2 Itachi x Deidara

25. ledna 2014 v 20:30 | Lili Hatake
Tato část je trošičku kratší, ale snad vám to nevadí. Lili mi to posílá z lyžáku přes telefon, tak jí omluvte. Snad se vám bude líbit.

Rin x Juki

25. ledna 2014 v 20:23 | Lili Hatake
Takže je tu povídka s Rinem. Prozatím je to jen shonen-ai. Bude to mít kolem 3-4 dílů. Dle odezvy. Tato povídka je na přání Tami. Moc seomlouvám pokud jsem špatně odhadla povahy postav, ale viděla jsem jen jeden díl anime ze kterého jsou. Jakoukoli kritiku klidně pište. Ráda se zlepším a pokud mi nikdo nic nevytkne, tak to prostě nebude možné. No, nebudu sem dávat od 15 let, jelikož mně samotné tolik není. Hodnotím se asi tak, že to prostě není nějak extra dobré a mám se co učit. Lili

1/2 Itachi x Deidara

24. ledna 2014 v 19:38 | Lili Hatake
Dala bych vám semka okec, ale psala to Lil a ta mi bohužel k článkům neposílá okecy :DD, ale nějaký se pokusím vymyslet.
Okec *-*kawaii*-*: S tohoto článku mám dva pocity- jeden je jupí budu skákat do nebe a druhý- to už je konec první poloviny? *-*tvaří se nevěřícně*-* Mám celkem zmatek u konce: ( "Tak tobě se zachtělo...?" Itachi jen přikývl a ucítil jeho ústa na svých. Další dvoje se mu vpíjeli do šíje a postupovali níž.) *asi se bude muset zeptat autorky na to co tím myslela* Jinak se mi příběh líbý. *-*kawaiiovo*-* hodnocení spoluautorky je za 2 *známkuji jako ve škole*, ohledně té menší neschody.

Láska či jen sex?

22. ledna 2014 v 18:39 | Lili Hatake
Ahojky všici, rozhodla jsem se momentálně napsat okec. Jelikož čistá povídka zabírá spousta místa. Tato povídka je z paringu Kakashi x Gara

Na přání

17. ledna 2014 v 13:21 | *-*kawaii*-*
Zde do kamonetů přidávejte návrhy na postavy které by jste chtěli mít v povídkách.


Noc

17. ledna 2014 v 12:16 | *-*kawaii*-*

18+

Pracuje se na udělání nových přepážek popisující daný téma. Měly by být tematicky založené :D . Možná si na to najmu nejakýho grafika......Už ho vidím jak jde do dělání přepojovacích čar :D Dneska jsem narazila na zajímavou otázku. Jaký že to mám nejraději Anime Yaoi. Jestli chcete můžete se mně na to později zeptat. Také jsem se rozhodla založit článek Na přání kde do komentů budete přidávat co by jste chtěli za páry do yaoi, nebo yuri. S tím že se to pokusím vytvořit a dohledat daný pár abych věděla něco o jejich charakteristice. Protože mi přijde celkem blbé měnit charakteristiku daných dvou členů. Včera jsem na jedné stránce psala otázku Jaký je rozdíl mezi Uke a Same a celkem mně pobavil koment, kdy se holky hadali jak by to pověděl kluk.
Koment zněl takto: "Kluk by to pověděl takto- Same objede Ukeho a Uke to má blbý" Navíc jsem se rozhodla k tématům týdne které mně zaujmout napsat aspoň dva tři příspěvky :D Takže přeji vám ať doufáte že mně téma týdne zaujme . A ted´ k druhému příspěvku k tomuto týdne. Předchozí příspěvek byl kombinace básně a normál textu, teď to bude pro mé milované yaoisty a yaoistky.

Noc má mnoho tváří

14. ledna 2014 v 20:59 | *-*kawaii*-*

Jendou jsem se zase rozhodla napsat článek k tématu týdne, s tohoto blogu krom tohoto můžete sice znát jen jeden článek, ale jinak jsem jich psala více (měla jsem dva jiné blogy, první měl dobrou návštěvnost, ale kvůli tomu že jsem byla vytížena ze školy jsem na něj později neměla čas a postupem času na něj zapoměla heslo.........Druhý blog byl méně úspěšný, ale měla jsem ho ráda jenže by se nehodil k tématům které momentálně píšu. Toto téma jsem dneska jednou psala, ale povedlo se mi odcvaknout vypnutí bez toho že bych to uložila, ale tak nevadí

NarutoxSasuke 2

13. ledna 2014 v 23:09 | *-*kawaii*-* |  YaoiM
Omlouvám se za mojí dlouhou neaktivitu, konečně jsem se dostala k tomu abych napsala nějakou další povídku. 15-18+