Odkaz/Odkaz/odkaz

Láska či jen sex?

22. ledna 2014 v 18:39 | Lili Hatake
Ahojky všici, rozhodla jsem se momentálně napsat okec. Jelikož čistá povídka zabírá spousta místa. Tato povídka je z paringu Kakashi x Gara

Sprchoval se. Měl odejít na misi. Jeho první mise po několika letech, kdy měl svůj tým a neměl samostatné mise. Nachystal si věci a vydal se do kanceláře kageho pro svitky, které měl odnést. Vyrazil z brány Konohy a pustil se cestou v korunách stromů. Jakmile se po několika hodinách dostal ke kraji pouště, tak se utábořil. Stmívalo se. On byl unavený a proto téměř okamžitě usnul. Probudili ho sluneční paprsky, které ho jemně hladili po tváři. Zívl si. Vstal, zbalil věci a doplnil zásobu vody u nedalekého potůčku. Vyrazil do pouště. Jeho maska mu pomáhala, aby nedýchal pískem nasáklý vzduch. Bylo teprve brzo, ale slunce už rozehřívalo poušť. Začínalo být dusno. Na večer se opět utábořil, tentokrát v prázdné jeskyni uprostřed pouště. Opět zaspal brzy, téměř hned co ulehl na kamenné a tvrdé podlaze. Proto si nemohl všimnout páru zelených očí, které ho pozorovaly.
Vlastník těchto očí si Kakashiho chtivě prohlížel a myslel při tom na jisté věci, které ho velmi vzrušovali. Cítil, že jeho kalhoty mu začínají být těsné. Uvědomil si, že by se osoba, kterou mohla kdykoli probudit a urychleně zmizel na písku, který ho dopravil až do písečné vesnice.
Kakashi se probudil ze svého zlého sna. Bylo ještě šero. Nejprve nevěděl kde se nachází, ale potom se mu vybavila jeho mise. Pousmál se. Zbývalo mu už pouhých pár hodin cesty. Písečná byla blízko. Stejně tak i kazakage, kterému měl předat svitky od Tsunade. Těšil se na něho ještě z jednoho důvodu. Před nedávnem, když Gaara navštívil Konohu, se stalo něco čeho mladý kage zřejmě hodně litoval.Kakshimu to však proti srsti nebylo. Dokonce by se dalo říct, že se mu to líbilo. Tehdy si uvědomil, ža se do Gaary zamiloval. Ve svých slabších chvilkách toho litoval, ale uvědomoval si, že Gaara je pro něj ten pravý. Nedoufal v to, že by mu mladý kazakage mohl tento cit opětovat. Přestal uvažovat nad svým milovaným a vyběhl vstříc Suně. Za pět hodin byl na místě a upíral pohled na majestátní vstupní bránu. Pustili ho divnitř a on se konečně mohl ukázat u kazakageho a předat mu svitky. K jeho překvapení se Gaara tvářil neutrálně. Kakashi viditelně posmutněl. Odevzdal svitky a odporoučel se. Bylo ještě světlo a on nechtěl setrvávat ve vesnici. Odešel.
Zoufal si. Nedokázal mu říct co cítí a teď si to vyčítal. On totiž odešel ze Suny. Rozhodl se během chvíle. Jeho písek ho přenesl ke Kakashimu. Ten překvapeně vzhlédl. Nebránil se mladíkově polibku. Gaara se mu usmíval do rtů. Nečekal to. Myslel si, že kopírovací nindža zapomněl na jejich společnou noc. To ještě netušil co bude následovat teď.
Vychutnával si ty polibky. Dospěl však k rozhodnutí, které se mu velice zamlouvalo. Přebral iniciativu a šátral rukama po Gaarově těle. Brzy si poradil s jeho oblečením a teď viděl konečně to, co se mu tolik zamlouvalo. Neuvědomil si, že Gaara za ním nezaostal a stihl ho taky zbavit oblečení, které bylo v této horké krajině naprosto zbytečné. Začal si hrát s jeho bradavkami. Laskal je jazykem, jednu po druhé. Jeho ruce pořád putovali po mladém těle jeho milence. Zastavil se u Gaarova přirození. Při tom ho pořád líbal a cítil, že chlapec stěží zadržuje steny. Začal mu "to" místo laskat.
Cítil Kakashiho doteky na svém údu a užíval si je. Jejich polibky se staly dravějšími a on už nedokázal zadržet své slastné sténání. Ucítil druhou ruku svého zkušenějšího přítele.
Druhou rukou se zastavil na jeho hladkém a jemném, téměř dětském, zadečku. Přestal se věnovat jeho erekci a roztáhl mu nohy. Pomalu, tak aby ho to nebolelo, mu tam vsunul jeden prst. Začal jím uvnitř pohybovat. Gaara se kolem něho stáhl a skřivil tvář od bolesti. "Uvolni se, jinak tě to bude bolet." Pronesl Kakashi a při těchto slovech mu dovnitř strčil ještě druhý prst. Slyšel Gaarovo vyjeknutí a pousmál se. Začal prsty roztahovat od sebe a připravoval ho na následné vniknutí svého penisu. Jeho souložník zcela nepokrytě sténal. Toto se Kakashimu líbilo.
Gaarovi už prsty v jeho zadečku vůbec nebyli nepříjemné a začínal se těšit, až Kakashiho bude cítit uvnitř sebe. Při tomto se mu na tváři objevil široký úsměv. Uviděl, že se jeho druh sklonil a vyndal své prsty. O chvíli později ucítil jeho vlhký jazyk. Pronikl mu jím dovnitř a mistrně ho tam laskal. On se však už nemohl dočkat až konečně ucítí i "tu" věc. Hned na to se jeho zbožné přání splnilo a jeho vnitřek začal zaplavovat téměř neznámý pocit. Cíti jak do něj jemně proniká a s každým dalším pohybem se dostává hlouběji do jeho nitra. Začal postupně zrychlovat a v rytmu svých pohybů hýbal rukou nahoru a dolů po jeho malém příteli. Jeho vpády už začínali být bolestivé a v Gaarově erekci se hromadila hustá a lepkavá bílá tekutina.
Kakashi cítil, že jeho milovaný za chvíli bude a ještě přidal na tempu. O něco později se nesl jeskyní dvojhlasný výkřik. Na vrcholu blaha se ocitli oba najednou. Byli spocení a taky unavení. Vyčerpaně se svezli na zem a Gaara je z posledních sil zabalil do písku. Oba usnuli a zdálo se jim o jejich nedávném aktu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký typ máte raději

Yaoi
Yuri

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 22. ledna 2014 v 22:35 | Reagovat

Muhehe, to by možná chtělo pokračování, kde se ti dva ještě vzájemně vyznají ze svých citů (bože to zní tááák přeslazeně).
A moc se mi líbí pár, popravdě jsem na ně ještě nic nečetla a to jsou to jedny z ních nej postav. Někde se stala chyba, poněvadž je to totálně boží :)
Možná bych tam přidala více Kakashiho pocitů, jako to na co myslí, ale to je čistě subjektivní názor.

2 Lili Hatake Lili Hatake | 23. ledna 2014 v 16:04 | Reagovat

Děkuji a pokusím se. Popravdě většinou nepíšu díly, ale jen jednorázovky. Nevím jestli se mi to povede, ale pokusím se nesklamat. Tato povídka byla čistě podle mé fantazie. Kamarádka prostě řekla dva lidi z jednoho anime a vua lá...

3 Kameko Kuroi Kameko Kuroi | E-mail | Web | 19. února 2014 v 18:50 | Reagovat

Totálně souhlasím se Seiyou...to je těžké, když mi vyžrala všechno, co jsem chtěla říct...zlá Seiyinka-chan...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama