Odkaz/Odkaz/odkaz

Noc

17. ledna 2014 v 12:16 | *-*kawaii*-*

18+

Pracuje se na udělání nových přepážek popisující daný téma. Měly by být tematicky založené :D . Možná si na to najmu nejakýho grafika......Už ho vidím jak jde do dělání přepojovacích čar :D Dneska jsem narazila na zajímavou otázku. Jaký že to mám nejraději Anime Yaoi. Jestli chcete můžete se mně na to později zeptat. Také jsem se rozhodla založit článek Na přání kde do komentů budete přidávat co by jste chtěli za páry do yaoi, nebo yuri. S tím že se to pokusím vytvořit a dohledat daný pár abych věděla něco o jejich charakteristice. Protože mi přijde celkem blbé měnit charakteristiku daných dvou členů. Včera jsem na jedné stránce psala otázku Jaký je rozdíl mezi Uke a Same a celkem mně pobavil koment, kdy se holky hadali jak by to pověděl kluk.
Koment zněl takto: "Kluk by to pověděl takto- Same objede Ukeho a Uke to má blbý" Navíc jsem se rozhodla k tématům týdne které mně zaujmout napsat aspoň dva tři příspěvky :D Takže přeji vám ať doufáte že mně téma týdne zaujme . A ted´ k druhému příspěvku k tomuto týdne. Předchozí příspěvek byl kombinace básně a normál textu, teď to bude pro mé milované yaoisty a yaoistky.


Ta temná noc a já stále zavřen v té místnosti kde mi dělá společnost jen postel a pouta. Už ani nevím kolik dní a nocí tu jsem uzavřen. Většinou sem přijde jednou za den mně skontrolovat. Nakrmí mně řidkou kaší a přitom všem mám na očích pásku. Nejspíš nechce abych ho spatřil, ale i přesto že mně vězní připoutaného k posteli a já vidím jen odstíny šedi tak jsem si ho díky jeho péči o mně oblíbil, ale čekám až se to nějakým stylem pokazí i když to mohu nejspíš očekávat. Cvakli dveře, právě vstoupil do místnosti. Rázně došel k posteli, dneska byl nějaký rozrušený poznal jsem to podle klapotu jeho bot. Vlepil mi pohlavek a pak se mi začal omlouvat.Obejmul mně. Hladil mně po vlasech a pak zajel tam na to místo kde jsem doufal že nikdy pátrat nebude. Začal mně líbat a na to mi tam stčil dva prsty. Bylo to docela přijemné, ale hned na to je vyndal. Šáhl do kapsy, slyšel jsem to podle zašustění látky, něco vyndal a to začalo vybrovat. Pověděl jen že je to pro to abych si zvykl na tu velikost. Bylo to studené. Začal to do mně zasouvat, ale přestal. Bylo to nepříjemné, mé tělo se to snažilo vypudit. Ale vždy když to ze mně vyklouzlo to zarazil ještě hlouběji. Po nějakém čtvrtém zasunutí hlouběji to začalo bolet, ale držel jsem. Vyndal ho ze mně a nahradil to něčím o něco menším. Pomalu to do mně začal dávat. Byly to kuličky. První, druhá, třetí, čtvrtá. Kolik se jich pro boha do mně vejde? Pátá, šestá, sedmá a já vykřikl bolestí. ,,Tak je to dobře chci tě slyšet křičet." Pomohl mi na čtyry a vlezl za mně. Dal ho k mé dírce, byl teplý a velký. Strčil ho tam jedním zasunem. V té chvíli jsem málem ohluchl když zazněl srdcervoucí řev. Po chvíli jsem si uvědomil že jsem to byl já. Začal přirážet, nevím jak dlouhá doba uběhla než se udělal, ale zdála se být nekonečná. Po té co mně takto zneužil a ze mně vytékalo sperma spolu s krví, jsem spadl na postel a usnul únavou. I přesto že mi tohle udělal,měl jsem ho rád.


Doslov:

Děkuji že jste si to přečetli. Nevím zda to bylo moc, nebo to ušlo. Mohu povědět že jsem si užila psaní této povídky i když se jednou smazala. Doufám že se líbila. Kdyžtak můžete přidat tam dole komentář a hodnocení. Nepohrdnu jím. Přeci jen bych ráda věděla zda má cenu psát tento blog. Vím nemohu chtít hned dvacet stálích čtenářů, o to také neprosím, ale jeden či dva mi zvednou chuť ke psaní.

Pro normální lidi se moc omlouvám že jste něco takovéhoto museli číst, když asi moc nevíte o co se jednalo. Doufám že jste neutrpěli vážnější ujmu na zdraví a přeji vám krásný zbytek dne. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Azu Azu | 22. ledna 2014 v 18:42 | Reagovat

Úžasná povídka *-* Moc se mi líbila :)

2 *-*kawaii*-* *-*kawaii*-* | E-mail | Web | 22. ledna 2014 v 21:11 | Reagovat

[1]: mockrát děkuji :))

3 Tami Tami | E-mail | Web | 22. ledna 2014 v 23:20 | Reagovat

*hledá smajlíka se slinou u pusy* j-já četla... t-ty psala... už nečtu... naaaaah Tami se zas neumí srozumitelně vyjádřit... Fuuu... jak to napsat... bylo to moc krátké >.< Delší a další  povídky potřebujeme :D Naše osoba je velmi závislá na povídkách a je pro ní velmi důležité aby měla co číst no a tohle čtení se nám velmi líbí :3

4 Hudy Hudy | 18. února 2014 v 17:57 | Reagovat

Je to všechno moc hrr a našel jsem tam pár gramatických chyb. Jinak celkem fajn.

5 *-*kawaii*-* *-*kawaii*-* | E-mail | Web | 18. února 2014 v 23:34 | Reagovat

[4]: jáj :DD no nevím mela to být jedna s tech povídek co měly být hrr, o tom že delam chyby vím, problem je že nevím kde :DD

[3]: děkuji mockrát :DD promin za to že to pro tebe nebylo dostatečně dlouhé, ono je těžké něco psát na praxi kdy kolem tebe v jednom kuse hodí mistrová :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama