Odkaz/Odkaz/odkaz

Tajemná neznámá

28. ledna 2014 v 14:44 | *-*kawaii*-*
Tajemná neznámá

U tohoto tématu jsem se celkem bála jak dopadne, jakožto spíše fanynka yaoi se k těmto věcem moc nepřikláním. Ve škole po té co si jedna holka ode mně pučila můj sešit s povídkama že se nudí mi bylo povezeno že je to divné- ale což se dá dělat. Každýmu se přeci jen líbý něco jiného.
Šla jsem si tak klidně parčíkem, nikdo v něm nebyl, alespoň jsem si to myslela. Došla jsem k jezírku a zahleděla se do něj. Plavalo tam spoustu zlatých rybiček. Zahlédla jsem tam i nějaký odraz ( já to nebyla). Byla to dívka, která na sobě měla černé šaty. Jejího obličeje jsem si bohužel nestihla všimnout. Šla jsem domů a když jsem tam došla,lehla jsem si do postele. Kolem půlnoci mně probudilo nějaké zašustění. V té chvíli kdy jsem chtěla vykřiknout mi zakryla pusu. Začala se ke mně sklánět a dala mi pusu. Začala jsem se jí poddávat. Byla to už hodně dlou há doba co mně někdolíbal a mě se to líbilo. Začala mi rukama zpracovávar podprsí, i když mi to mělo přijít divné, mně to vzrušovalo. Začala jsem vzdychat. Tak moc se mé tělo vzpíralo vyvrcholení až se poddalo tomu pocitu. Sjela rukou níže až k vchodu do mé mušličky. Hrála si s mím klitorosem a mé tělo to nutilo se propínat jako luk. Odtáhla se ode mě. Nechtěla jsem ať někam jde. Vzpřimila jsem se a shodila jí na postel. Vyhrnula jí šaty a začala jsem jí lízat. Měla mírně slanou chuť, vychutnávala jsem si to. Při jejím vrcholu mi vytékala její šťáva do pusy, všechnu jsem jí spolikala. Po té jsem si lehla vedle ní a řekla jí ať u mě zůstane že jsem do ní zamilovaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký typ máte raději

Yaoi
Yuri

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 30. ledna 2014 v 22:39 | Reagovat

Uh, ta poslední věta je trochu klišé. Vzhledem k délce povídky bych považovala za nemožné se tak rychle zamilovat. Ale je to svým způsobem zvláštní a i pěkné :)

2 *-*kawaii*-* *-*kawaii*-* | E-mail | Web | 2. února 2014 v 22:04 | Reagovat

[1]:  nevěříš na lásku na první pohled v tomto případě na první sex? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama