Odkaz/Odkaz/odkaz

Březen 2014

Shouen-ai, Durarara 1/2 2kapitola

31. března 2014 v 9:59 | *-*kawaii*-*
Ahojky tak tady máte další část povídky o kterou si požadala Kira. Berteto jako 1/2 druhé kapitoli jelikož je trošku kratší. Já vím mé okecy jsou nudné, ale tak co se dá dělat. *Nemá ráda dlouhatanské příspěvky zaplňující celou stránku blogu, a proto píše tyto okecy. Takže lidi klidně je přeskakujte :D Od ničeho jiného tu nejsou.

Cestování časem"téma týdne"

30. března 2014 v 15:57 | *-*kawaii*-*
Oh cestování časem. Je tolik věcí co bych udělala kdybych uměla cestovat časem. Je tolik věcí u kterých bych chtěla aby dopadli jinak. Ah bujná a sobecká myšlenka že? Ale povězte mi nikdy jste nad tím že by jste ve svém životě vše změnili? Nebylo by lepší kdyby jste se vrátili do minulosti s dovednostmi a zušenostmi co máte v přítomnosti a začali uplně od znova? Já vím změnili by jste tím tok času, narušili ho a možná by to nedopadlo jak by mělo. A což mně by to stejnak bylo jedno.

Starý Dům 1.kapitola

28. března 2014 v 22:02 | Wenfy
Ohayo mina. Tak tady máte první kapitolu mojí povídky snad to nebude tak hrozný jak to vypadá.

Lapač snů-Shouen-ai-Na přání

20. března 2014 v 16:37 | *-*kawaii*-*
Ahoj tu je ta povídka na přání. Je možné že bych udělala i pokračování, část ho mám napsaný i v sešitě. Tutot povídku, no psala jsem jí hodně dlouho, měla jsem totiž menší pisatelsou krizi....., ale to je jedno. Jinak dávám to i pod téma týdne s tím že jsem se tam snažila zakombinovat to téma- je vyznačeno tučným písmen. Pro ostatní lidi- je to shouen-ai, aneb vztah mezi dvouma mužema. Tento díl je zrovna...... no nechte se překvapit. Jinak nevím zda na stránce se neobjeví černé ohraničení- vysvětlení je to z toho důvodu že jsem do open-office vložila rozepsanou povídku, abych jí mohla dopsat v době kdy nemám připojení k internetu a z5. Takže tuto povídku věnuji Kiře, která na ní trpělivě čekala.