Odkaz/Odkaz/odkaz

Cestování časem"téma týdne"

30. března 2014 v 15:57 | *-*kawaii*-*
Oh cestování časem. Je tolik věcí co bych udělala kdybych uměla cestovat časem. Je tolik věcí u kterých bych chtěla aby dopadli jinak. Ah bujná a sobecká myšlenka že? Ale povězte mi nikdy jste nad tím že by jste ve svém životě vše změnili? Nebylo by lepší kdyby jste se vrátili do minulosti s dovednostmi a zušenostmi co máte v přítomnosti a začali uplně od znova? Já vím změnili by jste tím tok času, narušili ho a možná by to nedopadlo jak by mělo. A což mně by to stejnak bylo jedno.

Vynalezl se stroj času, první jízda je zdarma, každý namalujte na vám přiložené dva papírky dva stejné obrázky a jeden odevzdejte. Bude probíhat losování o první jízdu. Začíná slosování skusila jsem to i když jsem věděla že nebudu mít takové štěstí aby se mi to povedlo, jen jsem v to doufala. Můj život je na sračky, vše co se zdálo být dobré je ted špatné. Pokus o sebevraždu se nepovedl. Jediné co mi teď zbývá je doufat v to že vyhraju tuto jízdu. "Fialoví motýlek s hodně detailami, fialový motýlek vyhrává." Podívala jsem se na svůj papír no vážně já vyhrála. Začala jsem se proplétat davem. Musí to vyjít. "Tu jsem." Vyhrkla jsem. "A tady slečna vyhrála, ukažte mi prosím váš obrázek." Podíval se na něj a usmál se."Vážně jsou uplně stejné. Do jakého roku by jste si přála cestovat?" Zeptal se zamyšleně. "Prosila bych 27.6 roku 2012." Nesmím ho už poznat prostě nesmím. "Prosím sedněte si do křesla." Začali na mně napojovat hadičky a tak. "Možná to mírně štípne, ale jinak se vám nic nestane." Jsem tu, vážně se to povedlo je konec školního roku, rozdávají nám vysvědčení na kterém mi ani tak nezáleží proto žr mně už přijali na školu. Máme rozlučkový oběd sedím a povídám si s ostatníma, těším se až od tamtuď vypadnu. Místo toho že jsem šla domů a zapla tu prokletou hru jsem došla k mé nejlepší kamarádce. Bavili jsme se spolu a já jí prozradila mé tajemství, chvíli se tvářila překvapeně, ale přikývnula s tím že mi věří. Teď už jen nesmím udělat tu samou chybu. Uběhli prázdniny a já ani jednou nešla na tu hru. Jen jsem si psala s lidma na fb a také s "ním- tím který o mně ví odost víc věcí než kdokoliv jiný". Začala jsem s ním chodit a momentálně čekám jak se napíše můj nový příběh.

Promiňte mi hrubky a tak, píšu to ve vzteku, ale tak to je vedlejší. Snad se vám to líbilo. Toto je moje mírná představa co bych udělala já kdyby byl vynalezen stroj času a já vyhrála první cestu na něm. Nesnáším svůj nynější život, jde lehce řečeno do hajzlu. Hádky, hádky, hádky, snaha mé skoro dcery mně zaškrtit- já vím je mi osmnáct a mám skoro dceru není to divné? Ah mám staršího přítele, ale tak to je vedlejší. Včerejší snaha se zabít se nepovedla, ale tak což nejspíše pujdu na intr nebo si podám žadost na přestup na jinou školu a budu se snažit vše změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | E-mail | Web | 30. března 2014 v 17:36 | Reagovat

Zvu Tě na moje stránky: humanlizards.blog.cz - budu ráda, když se dostavíš :)

2 *-*kawaii*-* *-*kawaii*-* | E-mail | Web | 31. března 2014 v 9:46 | Reagovat

[1]: ahoj byla jsem se tam podívat, máš ho pěkný :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama