Odkaz/Odkaz/odkaz

Shouen-ai, Durarara 1/2 2kapitola

31. března 2014 v 9:59 | *-*kawaii*-*
Ahojky tak tady máte další část povídky o kterou si požadala Kira. Berteto jako 1/2 druhé kapitoli jelikož je trošku kratší. Já vím mé okecy jsou nudné, ale tak co se dá dělat. *Nemá ráda dlouhatanské příspěvky zaplňující celou stránku blogu, a proto píše tyto okecy. Takže lidi klidně je přeskakujte :D Od ničeho jiného tu nejsou.


Vzbudil jsem se celý zpocený v nemocnici, v ruce jsem měl zapíchnutou jehličku, která vedla ke kapačce. Pootočil jsem se, na židli pro hosty a rodinu seděl Shizaya.,,Co tu děláš?"zeptal jsem se ho, jelikož mně to docela zajímalo. ,,Měl jsi 40*C horečku. Musel jsem tě semka odvézt, aby ti jí snížili. Ani nevíš jak mně vyděsilo že ty vzorný student chybýš ve škole. Přišlo mi to divné tak jsem tě šel hledat a napadnulo mně že budeš u věcí které tak miluješ a proto jsem se šel podívat do knihovn, kde jsem tě našel uplně rudého a zpoceného. Šáhnul jsem ti na čelo, které bylo uplně vařící. Odnesl jsem tě nas ošetřovnu a odtamď mně s tebou poslali sem do nemocnice. Taky to bylo možná tím že jsem byl jediný učitel, který mněl už volno a sebou svoje auto. Zde tě hned přijali a dali tě sem a já jsem tu zůstal na to až se probudíš a budu vědět že si vážně v pořádku." přistoupil ke mně blíže a přitiskl mi ruku na čelo. "Horečka se ti snížila, tak asi půjdu." Chtěl odejít, ale já si ho přitáhl k sobě. "Proč si na mně ve škole tak zlý?" "Asi proto že mně výtačí jaký jsi chytrý a bavý tě mně opravovat. Nepřemýšlel si někdy nad tím že by jsi si nechal urychlit srudium a rovnou přeskočil na jeho konec?" zatvářil se zvědavě. "To mně nikdy nenapadlo, ono to vůbec jde?" zasmál jsem se. "To by bylo super, nemuset jít ty dva roky do školy a navíc pak bych si nemusel dělat starosti." nechal vyšumět větu do ticha. "Dělat starosti s čím?" zeptal se mně zvědavě. Usmál jsem se. "Starosti s tím kdybych byl zamilovaný do nějakého učitele"

Má mu povědět že miluje jeho, má dělat tajnůstkáře, a nebo dělat že jeho otazku neslyšel? Co myslíte? Jak by se mělo vyvynout pokračování?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira Kira | E-mail | 31. března 2014 v 16:30 | Reagovat

Nice :3 Som zvedavá na pokračovanie :3 :)

2 *-*kawaii*-* *-*kawaii*-* | E-mail | Web | 2. dubna 2014 v 9:48 | Reagovat

jojoj jen ted asi udelam menší udržbu blogu- předělání rubrik a tak :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama